Kredyt hipoteczny Bank BPH

kredyt mieszkaniowy bphBank BPH obniżył prowizje dla klientów indywidualnych za udzielenie kredytu w złotych o 0,6 p.p. Dodatkowo klienci, którzy skorzystają z ubezpieczenia od ryzyka utraty stałego źródła dochodu i ubezpieczenia na życie mogą liczyć na prowizję 0% i obniżeniu marży przy przedłużeniu ubezpieczenia po zakończeniu okresu ochrony ubezpieczeniowej.

Niższe prowizje za udzielenie kredytu hipotecznego w Banku BPH.

Nowa oferta kredytu hipotecznego Banku BPH zawiera jeszcze lepsze warunki niż do tej pory. Prowizja została obniżona o 0,6 p.p. do 2,9 % wartości kredytu. Jeśli klient skorzysta z ubezpieczenia od ryzyka utraty stałego źródła dochodu i ubezpieczenia na życie może liczyć na prowizje 0%.

Nadal w ofercie banku można znaleźć promocję dotyczącą obniżenia marzy kredytu hipotecznego w PLN. Klienci, którzy skorzystają z tzw. cross sell i posiadają lub założą rachunek osobisty „Konto Kapitalne” bądź „Sezam Max” w Banku BPH oraz zadeklarują się, że ich wpływy będą stałe w momencie spłaty kredytu będą mieli obniżoną marżę o 0,3 p.p.

Istnieje możliwość obniżenia marży o kolejne 0,4 p.p., klient musi jednak, po zakończeniu pierwszego okresu ubezpieczeniowego kontynuować ubezpieczenie na życie i na wypadek niezdolności do pracy. Po upływie pierwszego roku marża zostanie obniżona o 0,2 p.p. Gdy klient wydłuży ubezpieczenie od ryzyka utraty stałego źródła dochodu wskutek utraty pracy, w kolejnym roku marża zostanie obniżona o kolejne 0,2 p.p.

Jeśli obie zniżki zostaną wykorzystane, marża kredytu hipotecznego może wynieść jedynie 0,9%.

Roczna Rzeczywista Stopa Procentowa RRSO dla kredytu mieszkaniowego w wysokości 200 tys. zł w PLN, WIBOR 3M na poziomie 4,69% wynosi 7,46% dla marży 1,3% w pierwszym roku spłaty, w kolejnym marży 1,1% i 0,9% w pozostałym okresie spłaty (założenia: prowizja 0%, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie od ryzyka utraty pracy, równe raty, okres kredytowanie 360 mies. LTV 30%).

Czytaj więcej:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Banki i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.